ניגונים הינה מסגרת המעניקה סביבה תומכת למתבגרות חרדיות בגילאי 13-18 במקום זוכות הנערות לסביבה טיפולית כוללנית : מקום מגורים, תורנות טיפולית , בניה חנוכית ומסגרת בית ספרית – למודית.
הנערות המתבגרות השוהות במקום מגיעות מקרב כל מגווני המגזר החרדי ומכל רחבי הארץ. זו מסגרת יחודית עבור הציבור החרדי הפועלת בפיקוח ובשיתוף אגף חסות הנוער של משרד הרווחה.

בית הספר של ניגונים פועל במתחם של ניגונים אולם במרחב נפרד. בית הספר מיועד לנערות השוהות בניגונים אולם אנו מקבלים נערות אקסטרניות לתכנית הלימודים בבית הספר במידה והנן יכולות להשתלב. לפרטים ניתן לפנות אל המנהלת בטל'  0524767155

בניגונים מעניקים מסגרת לנערות עד הגיען לגיל 18-19. זאת למרות שהמציאות מלמדת שהנערות עדיין זקוקות לליווי ותמיכה גם בגיל זה. לשם כך הקמנו עבורן דירות ייחודיות בהן הן מתגוררות ומנהלות את חייהן באופן עצמאי ומאידך מקבלות ליווי תמיכה הדרכה והכוונה להמשך התקדמותן, לרכישת מקצוע, לימודים, חתונה, או תעסוקה.

הורים רבים בחברה החרדית על כל גווניה, מתמודדים עם אתגרים  בגידול וחינוך של הנערה המתבגרת. במיוחד ביכולת לזהות צרכים רגשיים של הבת, ביכולת לנהל איתה תקשורת אפקטיבית ובעיקר קושי להצליח להציב גבולות יציבים ובטוחים עבורה ובו זמנית להעניק לה מענה הולם.  ליעוץ חייגו 1800-292-333 או 02/6338927